Doğan Saat Dünyası 1995 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. İlk kurulduğu yıllarda güneydoğu Anadolu bölgesinde toptan pazarlama üzerine kuruldu. 5 yıl toptancılık yaptıktan sonra 2000 yılında dünyaca ünlü saat markalarıyla ilk perakende mağazasını açmıştır, daha sonra mağazalaşma kararı alıp cadde mağazalarına yönlenmiştir.

Doğan Saat Dünyası olarak; 29 yıldır, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda satış ve pazarlama sürecini sürdürmekteyiz. En kaliteli ürünü, en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen, bütün ilişkilerinde kalite, güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmayız. Yılların tecrübesiyle sektöre hitap etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmektir. 

 
2002 yılında 2. şubesini açan Doğan Saat Dünyası günümüzde 4 mağaza ile hizmet vermektedir. 2011 Yılında Türkiye'nin her bölgesine ulaşabilmek için E-Ticaret sitemizi kurup tüm platformlarda mağaza açtık. Müşterilerimize;  güler yüz, yenilikleri takip ederek, kaliteli ürün ve teknik destek sağlamayı ilke edinmiştir. Doğan Saat Dünyası model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur.

Doğan Saat Dünyası olarak saat sektöründe hizmet veren şirketimizin bugüne kadar elde ettiği başarılarına yenilerini ekleyerek uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeye devam etmek; sektörümüzde etkili ve lider bir kuruluş olarak Doğan Saat Dünyası hem Türkiye hem de bölgesinde erişebileceği en iyi konuma getirmek hususunda çalışmalarımıza devam edeceğiz Bize ayırmış olduğunuz vaktiniz için sonsuz Teşekkürlerimizi sunar ve güzel bir Alışveriş Yapmanız Dileğiyle.